تشریفات سوروسات با بیش از 17 سال سابقه درخشان در صنعت برگزاری مراسم و تشریفات عروسی و جشن‌ها

سوروسات از سال 1382 فعالیت خود را با هدف برنامه ریزی و اجرای مراسم و تشریفات عروسی با اصول و استانداردهای بین المللی آغاز کرد. ضعف درپیاده سازی و اجرا و خلاء تیمی حرفه‌ای از برنامه ریزی و طراحی ایده تا پیاده سازی، ما را برآن داشت تیمی حرفه‌ای از بهترین‌ها که در آکادمی های بین المللی آموزش دیده‌اند و با استانداردهای جهانی آشنا هستند را در کنار هم جمع کنیم تا جشن ها و مراسمی بی‌نقض و باشکوه را رقم بزنیم و خاطره بهترین اتفاقات زندگیتان را جاودانه کنیم.

تخصص اصلی تیم سوروسات برگزاری کامل جشن‌های و مراسم عروسی است. از گام نخست تا انتها در کنار عزیزانی که ما را برگزیده‌اند هستیم و سال‌ها تجربه را برای برگزاری بهترین و کامل‌ترین جشن ممکن به کار می‌بندیم.

علاوه بر جشن‌های عروسی، برگزاری انواع مراسم، مهمانی، جشن، همایش، سمینار و نشست در پرونده کاری تیم سوروسات جای دارد و در این سال‌ها برندهای مطرح و خوش‌نام، اعتبار خود را به تیم حرفه‌ایی ما سپرده اند زیرا که اعتبار و خوش‌نامی به سادگی حفظ نمی‌گردد.

سوروسات انتخاب بهترین‌ها

15

متخصص

100

مراسم ازدواج

47

برند

10

تیم اجرایی

02. تیم متخصص و برگزیده

تمام اعضای تیم سوروسات از حرفه‌ایی ترین افراد متخصص حوزه فعالیت خود هستند. تحصیلات و آوزش آکادمیک و سابقه کاری درخشان تضمین کار تیم ماست.

01. دو دهه تجربه

نزدیک به دو دهه درکنار شما عزیزانیم و افتخار ماست که خاطراتی فراموش نشدنی برای شما و در کنار شما ساختیم.

04. کیفیت برتر

در طول سالیان تجربه و کار تمام تلاشمان بر این بوده است تا علاوه بر حفظ کیفیت بالا دائما در حال بهبود و پیشرفت باشیم. تیم سوروسات منطبق با استانداردهای جهانی با رقبای بین المللی در حال رقابت است.

03. ضمانت اجرایی

رضایت صد در صدی کسانی که سوروسات را برگیزدند و معرفی ما به عزیزانشان و حفظ وفاداری ضمانت تشریفات سوروسات است و دو دهه سابقه درخشان ضمانت کار ما خواهد بود.